MAMY COŚ WYJĄTKOWEGO
SKLEP STACJONARNY


KATOWICE

MICKIEWICZA 12 

PON-PT       9.30 - 17.00
SOB            10.00 - 13.30

  

TEL. 502 788 502
(W GODZINACH PRACY SKLEPU)O EWENTUALNYCH ZMIANACH
ZAWSZE INFORMUJEMY NA NASZYM PROFILU
NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE
 

FACEBOOK & INSTAGRAM

Zapraszamy na nasze profile 
na Facebooku i Instagramie:)

Tam pojawiają się informacje 
o nowościach, dostawach
i wyprzedażach.

KOSZ WYPRZEDAŻOWY
Regulamin

Regulamin sklepu internetowego
www.tkaninowymagazyn.pl


§ 1 Sklep
1. Sklep internetowy www.tkaninowymagazyn.pl jest własnością:
Tkaninowy Magazyn 
Słoneczna 80/18
40-136 Katowice
NIP 6342394755
REGON 240252230,  zwanym dalej Sprzedawcą.

§ 2 Sprzedaż
1. Stroną umów sprzedaży Produktów zawieranych ze Sprzedawcą w ramach Sklepu może być osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, zwana dalej Klientem.
2. Zamówienia w sklepie internetowym www.tkaninowymagazyn.pl należy składać poprzez formularz zamówieniowy po umieszczeniu Produktów w Koszyku.
3. Klient składając zamówienie podaje dane niezbędne do realizacji zamówienia:
imię, nazwisko, adres, adres email, numer telefonu oraz podaje adres do wysyłki. Administratorem danych osobowych jest wyłącznie Sprzedawca.

4. Do zawarcia umowy sprzedaży z Klientem dochodzi w chwili złożenia zamówienia. 
5. Sprzedawca niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty przystępuje do realizacji zamówienia, przygotowanie zamówienia odbywa się max. w ciągu 24 godzin.
    Przy płatności kartą czas realizacji zamówienia rozpoczyna się od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.
     Do tego czasu należy doliczyć czas dostawy, zależny od wybranej opcji wysyłki.

W przypadku większego zamówienia, braku danego towaru lub czynników niezależnych od Sprzedającego, Sklep zastrzega sobie prawo do realizacji w dłuższym okresie czasu niż określony powyżej, o czym Klient zostanie bezzwłocznie poinformowany.
6. Kolory tkanin oraz dodatków mogą na zdjęciach minimalnie różnić się w rzeczywistości, co może wynikać z różnicy w ustawieniach monitorów. 
Dokładamy jednak wszelkich starań, aby zdjęcia dobrze odzwierciadlały kolorystykę Produktów, wykorzystując do tego także profesjonalne zdjęcia producentów tkanin.

§ 3 Płatności
 
1. Wszystkie ceny podawane w Sklepie są podane w złotych polskich (PLN) i są cenami brutto.

2. Płatność można dokonać:
2a. przelewem tradycyjnym na konto firmowe:
Tkaninowy Magazyn Karolina Kiwiorska
PL 63 2490 0005 0000 4500 6908 5166 (Alior Bank S.A.)
2b. poprzez płatności natychmiastowe, lub
3c. kartą płatniczą: Visa, Visa Electron, MasterCard, MarsterCard Electronic, Maestro.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A. 
      W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

3. Klient do każdego zakupu otrzymuje paragon lub fakturę VAT w formie papierowej lub elektronicznej.

§ 4 Wysyłka
1. Koszty przesyłki pokrywa Kupujący i są one zależne od wybranego przez Klienta sposobu przesyłki i dodane do sumy zamówienia.
2. Przesyłka następuje standardowo w ciągu 24 godzin od zaksięgowania środków na naszym koncie.
3. Klient otrzymuje informacje mailową o zakończeniu przygotowywania zamówienia i o terminie wysyłki.

§ 5 Odstąpienie od umowy i zwroty

Zwroty:
1. Klient, który zawarł umowę na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia otrzymania Przedmiotu.

2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy i chęci dokonania zwrotu Towaru należy wysłać w w/w terminie na adres e-mailowy: sklep@tkaninowymagazyn.pl lub poinformować nas telefonicznie.
3. W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od Umowy Sprzedaży, Kupujący pokrywa koszty wysyłki zwracanego Towaru. 
Zwrot musi być dokonany poprzez przesyłkę rejestrowaną, np. paczkę pocztową lub przesyłkę kurierską.
ADRES DO ZWROTÓW: Tkaninowy Magazyn, 40-092 Katowice, Mickiewicza 12.

4. Warunkiem przyjęcia zwrotu Towaru jest jego kompletność, brak śladów użytkowania oraz brak jakichkolwiek uszkodzeń czy zabrudzeń a także posiadanie dowodu zakupu, tj. paragonu lub kopii faktury.
5. Po otrzymaniu zwrotu od Klienta, Sklep dokonuje weryfikacji stanu Produktów. 
W przypadku, gdy wymagania dotyczące zwrotu zostaną przez Klienta spełnione, w ciągu 7 dni roboczych Sklep dokona zwrotu wartości Zamówienia (bez kosztów wysyłki, jaki uiścił Klient przy opłacaniu Zamówienia) na wskazany przez Klienta rachunek konta bankowego.
6. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez Klienta kartą płatniczą Sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Reklamacje:
1. Wszelkie reklamacje związane z Produktami zakupionymi w Sklepie powinny być wysłane w formie pisemnej na adres mail: sklep@tkaninowymagazyn.pl.

2. Sprzedawca jest zobowiązany do udzielenia odpowiedzi na reklamację w terminie 14 dni od jej otrzymania.
3. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji Produkt zostanie wymieniony na nowy, wolny od wad lub naprawiony, zgodnie z dyspozycją Klienta wskazaną w reklamacji, a jeżeli nie będzie to możliwe, Klient będzie mógł, według własnego uznania, odstąpić od umowy sprzedaży i otrzymać zwrot zapłaconej ceny Produktu lub żądać obniżenia ceny.
4. Sprzedawca dopuszcza  indywidualnie uzgodnione z Klientem, na wyraźne jego żądanie, sposoby załatwienia reklamacji po jej pozytywnym rozpatrzeniu.

§ 6 Dane osobowe
1. Sprzedawca przetwarza dane osobowe Klientów wyłącznie w celu zawarcia i wykonania umowy sprzedaży.
2. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawiania, a także żądania ich usunięcia z bazy danych Sprzedawcy. Sprzedawca przetwarza wyłącznie te dane osobowe Klienta, które są niezbędne do wykonania zawartej z nim umowy, chyba że Klient wyraził zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych także w celach reklamowych i marketingowych Sprzedawcy.
3. Szczegółowe informacje dotyczące przechowywania oraz przetwarzania danych osobowych znajdują się w dziale Polityka Prywatności opublikowanej na stronie niniejszego Sklepu.

§ 7 Postanowienia końcowe
1. Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem jego umieszczenia w Sklepie pod adresem http://tkaninowymagazyn.pl/pl/i/Regulamin/3 i obowiązuje bezterminowo.
2. Wszelkie spory, które ewentualnie zaistnieją pomiędzy Klientem a Sprzedawcą na podstawie lub w związku z umową zawartą pomiędzy nimi na podstawie Regulaminu, rozstrzygane będą polubownie. W przypadku braku porozumienia spór rozstrzygnie Sąd Rejonowy właściwy Sprzedawcy, przy czym to postanowienie nie ma zastosowania do Klientów będących konsumentami w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.a


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl